Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Kde mám nakoupit vše, co potřebuji pro modeláž nehtů?

17 června 2015 Žádný komentář

Dnes vám dám tip na ověřený obchod, kde už delší dobu nakupuji potřeby pro modeláž nehtů. Osobně jsem vyzkoušela už hodně dodavatelů. Jak kamenné obchody, samostatné salony, které prodávají i zboží „na doma“, tak elektronické obchody.

A nevím jak vám, ale mě vyhovuje objednat vše z pohodlí domova (nebo během pracovní doby z kanceláře) a pak si celou zásilku jednoduše vyzvednout na blízké poště (mám ji doslova vedle našeho cihlového domu).

Kde Girlie nakupuje?

Jak jsem vlastně na Nehtyprofi.cz narazila? S Míšou (další redaktorka Girlie.cz) jsem řešila, jak pečovat o nehty na nohou. Měla jsem problémy s jejich výrazným vysušováním a praskáním. Doporučila mi vyživující a pečující výrobek Balbcare, který prodávají právě na tomhle e-shopu. Se zbožím jsem byla spokojená a zajímalo mě, co prodávají dále za kvalitu.

Domluvily jsme se s pár dalšími kamarádkami na společné objednávce (ať ušetříme na poštovném – já vím cha cha) a vzaly jsme Startovací sadu DELUXE pro gelové nehty. Znovu další spokojenost (a to tentokrát nejenom mě, ale i 3 dalších kamarádek), takže nebyl důvod proč dlouhodobě profíkům z Nehtyprofi.cz nevěřit.

Rada pro vás, mé věrné čtenářky

Proto pro vás chci udělat stejnou službu, jakou udělala Míša mně – věřte jejich zboží, nebojte se zeptat (jsou hodně pohotoví co se týče odpovědí na dotazy návštěvnic) a klidně u nich objednejte. Kromě mé důvěry mají i solidní reference na Heuréce (s certifikátem Ověřeno).

Co více si přát? Možná tip na zajímavé produkty? Aktuálně mám u nich vyhlídlé:

Na letošní léto, kdy světová módní mola velí vybírat outfity a doplňky ve výrazných pastelových barvách, je to sázka na jistotu.

A kde nakupujete potřeby pro modeláž nehtů vy, moje děvčata? Napište mi své zkušenosti do komentářů :-)

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.