Dnes vám dám tip na ověřený obchod, kde už delší dobu nakupuji potřeby pro modeláž nehtů. Osobně jsem vyzkoušela už hodně dodavatelů. Jak kamenné obchody, samostatné salony, které prodávají i zboží „na doma“, tak elektronické obchody.

A nevím jak vám, ale mě vyhovuje objednat vše z pohodlí domova (nebo během pracovní doby z kanceláře) a pak si celou zásilku jednoduše vyzvednout na blízké poště (mám ji doslova vedle našeho cihlového domu).

Kde Girlie nakupuje?

Jak jsem vlastně na Nehtyprofi.cz narazila? S Míšou (další redaktorka Girlie.cz) jsem řešila, jak pečovat o nehty na nohou. Měla jsem problémy s jejich výrazným vysušováním a praskáním. Doporučila mi vyživující a pečující výrobek Balbcare, který prodávají právě na tomhle e-shopu. Se zbožím jsem byla spokojená a zajímalo mě, co prodávají dále za kvalitu.

Domluvily jsme se s pár dalšími kamarádkami na společné objednávce (ať ušetříme na poštovném – já vím cha cha) a vzaly jsme Startovací sadu DELUXE pro gelové nehty. Znovu další spokojenost (a to tentokrát nejenom mě, ale i 3 dalších kamarádek), takže nebyl důvod proč dlouhodobě profíkům z Nehtyprofi.cz nevěřit.

Rada pro vás, mé věrné čtenářky

Proto pro vás chci udělat stejnou službu, jakou udělala Míša mně – věřte jejich zboží, nebojte se zeptat (jsou hodně pohotoví co se týče odpovědí na dotazy návštěvnic) a klidně u nich objednejte. Kromě mé důvěry mají i solidní reference na Heuréce (s certifikátem Ověřeno).

Co více si přát? Možná tip na zajímavé produkty? Aktuálně mám u nich vyhlídlé:

Na letošní léto, kdy světová módní mola velí vybírat outfity a doplňky ve výrazných pastelových barvách, je to sázka na jistotu.

A kde nakupujete potřeby pro modeláž nehtů vy, moje děvčata? Napište mi své zkušenosti do komentářů :-)