Každá z nás ráda šetří a využívá akčních slev. Na oblečení, kosmetiku, jídlo… prostě na cokoliv. Jenže procházet jednotlivé reklamní materiály a hledat slevy, akce a výprodeje je poměrně náročné.

Hlavně často se mi stává (nejspíše nebudu jediná), že najdu skvělou slevu do oblíbeného obchodu, ale když si přečtu to malé písmo dole, tak zjistím, že už je dávno prošlá a stejně byla na koupi 2+1 ZDARMA.

Takže kde nacházet aktuální slevy a využívat je efektivně a v čas? Zkuste on-line katalog slevových kupónů, který je největší v Čechách – Slevovykupon.net.

Slevové kupóny jako takové si jistě pamatujete – byly v rozích časopisů, novin a magazínů. Šly jednoduše vytrhnout či vystřihnout a mohly jste hned utíkat do obchodu je využít na nákup.

Slevové kupóny se však vyvinuly – podobně jako celý svět a jsou dnes především na internetu. Samotní prodejci (jak on-line, tak offline) je nabízejí a zlepšují tak výkonnost svých marketingových cest.

Která z nás by taky odolala tomu, že bychom získaly například slevu 100 Kč na nákup značkové kosmetiky? No nejspíše žádná. Přesně takový slevový kupón jsem nedávno využila a hned byla peněženka šťastnější, že tolik neutrácím.

Aktuálně mě na slevovém katalogu zaujala sleva ve výši 20 procent na nejlepší prádlo na Astratex.cz. Při výběru spodního prádla jsem poměrně náročná a zrovna Astratex patří mezi mé oblíbené obchody. Tak proč nevyužít výhodné slevy?

Na Slevovykupon.net mě potěšila jednoduchá filtrace, díky které si zobrazím jen aktuální kupóny, které mě zajímají. Nejvíce využívám nejspíše sekcí Kategorie (typy zboží/služeb využitelných na kupony) a Obchody (abecední seznam obchodů s platnými kupóny).

Také využíváte slevové kupóny? Máte s nimi pozitivní zkušenosti? Podělte se s námi o své tipy. Musíme si přeci pomáhat v hledání akčních slev a výprodejových akcí.