Krása a zdraví

Jste bílá jako stěna? Navštivte solárium

113818_leggyZávidíte Vaší kamarádce opálenou pokožku? Jediný způsob, jak si v zimním období zajistit krásně opálenou pleť a opálené tělo je návštěva solária. Většina žen se návštěvy této služby bojí, ale opravdu není čeho. V dnešní době se návštěva solária bere jako běžná návštěva kadeřníka, proto se opravdu není čeho bát.

Solárium pomáhá nejen z estetické části, ale také zdravotní. Mnoho kožních doktorů doporučuje návštěvu solária, protože pomáhají na nemoci jako akné nebo lupénka.

Pokud se pro samotnou návštěvu rozhodnete, využijte nový katalog solárií se snadně zapamatovatelným názvem Opalovačka.cz. V tomto katalogu najdete seznam solárií v ČR včetně zajímavých informací. Každá stránka se soláriem obsahuje nejen kontakty, popis služeb, vybavení, ceník, otevírací dobu, ale také fotografie interiéru, mapu umístění solária a hodnocení. Veškeré informace, které se Vám hodí na jednom místě. Najděte si to nejvýhodnější solárium ve Vašem městě a okolí.

Opalovačka.cz byla spuštěna 1.1. a zápisy solárií do katalogu teprve probíhají, proto omluvte úzký seznam solárií. Je jen otázkou času, kdy se seznam naplní. Pokud znáte provozovatele solárií, určitě by byli rádi, kdyby se o tomto novém katalogu dozvěděli. Propagace tohoto katalogu solárií probíhá na vysoce navštěvovaných serverech a portálech pro ženy. Pokud se chystáte na svou první návštěvu nebo se chcete podívat na další solária, která jsou pro Vás třeba jen o něco lepší a výhodnější, zapamatujte si adresu www.Opalovačka.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..