Nejspíše si to také přiznáte – jsme jako straky. Cokoliv se třpytí a blyští, hned nás zaujme. Chceme si to prohlédnout, zkusit a velice pravděpodobně i koupit. Protože krásných doplňků není nikdy dost. Jak vlastně v naší redakci Girlie.cz (která je celá tvořená děvčaty) vybíráme nové šperky? TO vám dnes povíme a doporučíme vám i jednoho prověřeného prodejce.

V základu – pro jakou příležitost se chceme krásným doplňkem ozdobit? Je to běžné nošení? Práce? Slavnostnější akce? Dle toho vybíráme, jestli musí být šperk nutně vidět (a bude na sebe poutat pohledy ostatních), nebo jestli je jen decentním doplňkem k našemu outfitu.

Pro běžné nošení volíme i menší kousky, které na sebe :

  1. nestrhávají pozornost,
  2. nestrháme si o ně oblečení.

Takže pro sport volíme žádné, nebo maximálně malé šperky, o které nejenom že nezavadíme při rychlejším pohybu, ale vydrží i pot a trochu špíny.

Například do města či práce volíme šperky vždy dle outfitu a rázu naší aktivity. V zásadě se snažíme sladit barvy, vzory, ale případně i materiály.

TIP: Pokud máte černé jednoduše střižené šaty a malé psaníčko coby kabelku s miniaturními stříbrnými dekory, budeme volit drobné šperky – nejlépe stříbrné. Nechceme přebít celý outfit přehnanými šperky. Takže do uší malé pecky, na prst jemný prsten, případně na krk velmi nenápadný náhrdelník. Vše jednoduché, s mimalistickým stylem a stříbrným vzhledem.

Doporučení na závěr:

Každá žena chce zazářit – a s tím naší redakci pomáhá e-shop Sperkin.cz – s ním prostě zazáříte. Kdybychom si měli vybrat jeden, dva kusy šperků, které budou univerzální a budeme si je moci vzít kamkoliv, tak to bude jemný pletený náramek z rhodiovaného stříbra a jednoduchý prstýnek s netradičním žebrováním (oba kousky máte vložené v tomto článku).

Tyto dva kousky jsme vybrali z sekce stříbrných šperků na již zmíněném elektronickém obchodu http://www.sperkin.cz/. Líbí se nám i expedice objednávky do 24 hodin od objednání i krabička zdarma ke šperkům. Vyberete si u nich také? My díky jejich pěkné nabídce záříme už dlouho…