Prověřené a kvalitní kosmetiky není nikdy dost. Určitě je vždy možné najít lepší a lepší kousky, které nás svým účinkem dostanou doslova do kolen. Dnešní tip bude ryze český. A to děvčata pozor – čistě českých společností u nás moc není. Mohli bychom je napočítat na prstech jedné ruky. Však se nám do komentářů „pochlubte“ jaké znáte. My jich máme v hlavě hned několik – patří mezi ně například Miss Cosmetics.

Kde se vzala, tu se vzala

Historie této kosmetické značky je velmi zajímavá. Založila ji v roce 1997 a stále vlastní Miss ČR a Europe Monika Žídková. Jistě ji znáte coby topmodelku a nádhernou ženu. A od takové se vyplatí poslouchat rady a následovat ji. Chceme přeci vypadat jako Miss. A právě na to Monika vsadila kartu a věnuje se své značce.

Vyrábí především pěstící kosmetické přípravky pro pleť a tělo… Z jejich nabídky jsem měla možnost vyzkoušet tyto produkty: čistící pleťová maska Aegis, krém na ruce MC a přítelovi jsem „ukradla“ pánský sprchový gel (má skvělou sexy vůni).

Péče o pleť pod drobnohledem

Nejvíce mě zaujal druhý zmíněný pro svou jemnou konzistenci, velmi jednoduché složení a krásnou vůni. Nevěřily byste, jak je taková vůně uklidňující a příjemná.

Zajímavým kouskem v nabídce je parfém pojmenovaný po slečně/paní zakladatelce. Je škoda, že se nedá lehce sehnat složení pro srdce a tělo. Celek působí velmi žensky, až étericky. Jako by šlo o čistou esenci z nádherných víl. I vzhled flakónku není vůbec k zahození. Líbí se mi jeho kompaktní rozměry, díky kterým můžete voňavku nosit neustále s sebou.

Máte pro nás tipy?

Znáte značku Miss Cosmetics? Využíváte ji? Nebo vás dnešní článek zaujal a jste na ni zvědavé? Napište nám svůj názor do komentářů. Případně jaké znáte další prověřené značky kosmetiky, které se vyrábí v našich českých luzích a hájích? Napište mi – Vaše Girlie:)