Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Jaký typ líčení bude IN v zimě?

27 října 2014 Žádný komentář

roztomilé dívčí pihyAť se nám to milé ženy líbí anebo ne, zimní období se nezadržitelně pomalinku blíží a s ním přichází nejnovější módní kosmetické trendy. Ty z Vás, co nejnovější módní hity sledujete bedlivě, dáte jistě zapravdu, že si tuto sezónu můžete vybrat z několika originálních vlivů.

Na nejrůznějších přehlídkách či v módních časopisech se jistě setkáte se sexy tvářičkami, které Vás na první pohled upoutají svoji atraktivní vizáží. Což ve vás vzbudí zájem o nápaditou změnu vašeho zevnějšku. V každém případě bez luxusní rtěnky, dokonalého make-upu, sypkého pudru, očních stínů, tvářenky, lesku na rty či řasenky se pak už neobejdete.

Móda 2014/2016 bude hýřit různými styly líčení. Na denní líčení můžete využít rozjasňujícího make-upu, který dokáže skrýt jakékoliv nedostatky, jako jsou vrásky, flíčky či problémy s akné. Díky němu docílíte, aby vaše pleť působila přirozeně a matně.

Ještě než začnete s líčením, nezapomeňte v zimních měsících hydratovat dostatečně pleť pomocí kvalitního výživného krému. Pokud chcete být stále IN, potom určitě využijete oční stíny v tlumených barvách, tvarující řasenku, exkluzivní oblíbenou rtěnku ve světlejších či tmavších odstínech, pudrovou jemnou tvářenku v požadovaném odstínu. Nakonec obličej přepudrujte.

Na večerní líčení použijte sametový make-up, černou tužku na oči, oční stíny v kouřových či pastelových odstínech, třpytky, výraznější odstíny rtěnek, konturovací tužku, zářivý lesk na rty s prodlouženou odolností, prodlužovací řasenku a pudr s jemným bronzovým nádechem.

[ad#krasa]

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.