ženské křivkyDnes máme na pořadu dne pokračování článku z minula. Tím myslím „Jaké oblečení se hodí k vaší postavě?“. Dnes vám přináším další tipy jak naložit s vaší postavou v ohledu na oblečení. Dnešní část je zaměřená hlavně na slečny s ženskou postavou, tedy s širšími boky a krásnými ženskými liniemi.

Zajímavostí je, že právě tyto ženy jsou pro většinu mužů nejpřitažlivější. Nevěříte mi to? Ale měli byste, protože muži se sice rádi podívají na nějakou hubenou modelku, ale doma chtějí mít ženu, kterou je za co chytit.Tak proč se trápit nějakými dietami?

  • ŠIRŠÍ BOKY

Pro dívky, které mají širší boky se velice hodí sukně, které jsou střižené do ,,áčka“. Áčkové sukně jsou skvělým kontrastem pro úzké boky a proto je velice dobrou volbou (hezké sukně se dají sehnat např. v obchodech Orsay, Zara či Mango). Při zkoušení kalhot v obchodech je dobré se přesvědčit, že Vám z kalhot nevylézají boky (nevypadá to vůbec hezky).

Skvělé dříny na postavu s širšími boky seženete v obchodech, které jsou zaměřeny především na džíny (např. Exe Jeans, Pepe Jeans, Cross Jeans nebo Vero Moda). Pozornost od širších boků se dá také odpoutat zajímavými náhrdelníky.

Zdůrazníte tím svůj krk a ramena všechnu pozornost upoutáte na krk. Naopak vyvarovat byste se měli krátkým šortkám. Krátké šortky připoutají pohledy tam, kam vůbec nechcete, a to k Vašim bokům. Pokud ale přece jen v létě chcete nosit kraťasy, volte delší nohavice.

  • KŘIVKY

Pokud máte opravdu ty správné ženské křivky, volte šaty, které mají projmutý pas. Tyto šaty z Vaší postavy vytvoří tzv. přesýpací hodiny, které dokážou krásně zeštíhlet. Oblečení byste měli volit v tmavších barvách nebo volte vertikální či šikmé proužky. Této postavě také velice prospívají boty, které mají podpatky a vaši postavu o pár centimetrů protáhnou.

Oblečení ve větší konfekční velikosti bez problémů seženete např. v obchodech Vero Moda, Marks&Spencer nebo H&M). Vyvarovat byste se měli šatům ,které mají vysoký pas.

Tyto šaty přidávají kila na bocích a opticky zkracují postavu. Daleko lepší volbou jsou šaty s rozevlátou sukní. Také je dobré vyvarovat se kozačkám, které jsou krátké, zbytečně zkracují nohy. Vhodnými kozačkami na zimu jsou ty, které končí těsně pod koleny.