HUBNUTÍ

Zapomeňte na posilky a kardiocviky – v posledním roce jsme se všichni dozvěděli, že cvičení je dobré leda tak na posílení svalů. Ne primárně na hubnutí. Hubneme vždy a jedině díky stravě a jejím změnám. Doplníte něco do svého jídelníčku, abyste hubli? Nebo naopak z něj něco nevhodného odeberete? Ano tohle už jsou správné pohledy na hubnutí a shazování přebytečné váhy.

Pojďme se podívat na jednu alternativní metodu hubnutí, která vám pomůže výrazným množstvím antioxidantů. A opravdu vám neporadím mísu ovoce (ač ta taky není k zahození). Jde o zelenou kávu Naturvita.

Zelená káva na hubnutí

O zelené káve jste jistě už někdy slyšely. Její účinky jsou mnoha prodejci (a to ještě nekvalitních typů) vyzdvihovány do nebes. Až zbytečně moc a to přestože zelená káva funguje.

Ale musíte si dobře vybírat, protože finančně nenáročné hubnutí pomocí této kávy je skvělým způsobem k hubnutí. Jen si dobře vybrat. Já mám pro vás tip za jednu vyzkoušenou – doplněk stravy Naturvita pochází z ČR, vyrábí se kousek od Zlína.

Zelená káva na hubnutí diskuze

V mnoha internetových diskuzích se dozvíte, že Green coffee extrakt je nesmysl a podvod. Jenže musíte se také podívat, kdo takové články rozviřuje. Většinou jsou to rejpavci, kteří nejsou schopni vhodně argumentovat a zelenou kávu nikdy ani nezkusili.

Kdyby ano, zjistili by, že v zelených kávových zrnech je v podstatném množství kyselina chlorogenová, který je výrazným antioxidantem – ten napomáhá při odbourávání tuků v těle a pomáhá našemu zdraví.

Recenze zelené kávy

Pojďme se na ni podívat blíže a otestovat si ji – na jak dlouho nám třeba vydrží? Jedno balení má 60 tablet. 1 obsahuje 500 mg extrakt zelené kávy s obsahem 45 % chlorogenových kyselin. Denně se doporučuje dvojnásobná dávka, takže jedno balení vydrží na měsíc. Denně to vychází cca na 7 kč = 7 kč denně zaplatíte za hubnutí.

Já jsem tedy s kapsličkami (po 2 měsících zkoušení) spokojená a ani cena není nijak přepálená, spíše naopak hodně vstřícná. Tak proč ji ještě doma nemáte?:)