Krása a zdraví

Jak vydělat na internetových nákupech

Nakupujete přes internet? Pokud ano, máme pro vás zajímavý tip, jak ušetřit na internetových nákupech. Zboží v e-shopech lze většinou nakoupit levněji než zboží v kamenných obchodech. Nemluvě o tom, že na internetu vznikla spousta slevových portálu kolektivního nakupování, kde je možné nakoupit se slevou několika desítek procent. Co to ale vše dát dohromady a ušetřit ještě víc, tedy z každého internetového nákupu, a dokonce i z nákupu na slevových portálech. Tady je tip, jak to udělat.

Většina z nás zná a používá různé věrnostní karty a clubcard, které nám umožní sbírat body za nákupy v konkrétních obchodech, které pak můžeme proměnit na peníze, či slevu. Při online nákupech lze využít podobného principu s nákupním portálem Alvarado.cz s tím rozdílem, že při nákupech přes portál Alvarado sbíráte peníze a ne body, takže přesně víte, kolik vám daný nákup přinesl. Za každý online nákup získá zákazník od portálu určitou finanční částku, která je většinou vyjádřena určitým procentem z nákupu. Takto získaná částka se nazývá cashback.

Na portále Alvarado si je možné vybrat z velkého množství eshopů a dalších online prodejců z různých oblastí, u kterých když nakoupíte, získáte od portálu cashback. Jsou zde online obchody s kosmetikou, módou, doplňky do bytu, cestovní kanceláře, mobilní operátor nebo známá nákupní galerie či již zmiňované slevové portály kolektivního nakupování, lze dokonce využít spolu s cashbackem i slevové kupony.

Aby zákazníci mohli sbírat peníze za své nákupy, musí se nejprve registrovat jako uživatelé portálu. Před každým nákupem musí být uživatel přihlášený. Ve svém profilu si pak každý uživatel může sledovat všechny své transakce a získané cashbacky, které se sčítají a po dosažení částky 200 Kč jsou vypláceny. Využívání portálu je naprosto bezplatné.

Jak tedy můžete s portálem Alvarado ušetřit peníze? Přihlášený uživatel si na portále Alvarado vybere e-shop, kde chce nakoupit a kliknutím přejde na stránky e-shopu, kde provede nákup, jak je zvyklý. Nejpozději do dvou dnů obdrží uživatel od portálu email o tom, že jeho nákup byl zaznamenán s informací o výši získaného cashbacku.

Pokud uživatel portál Alvarado využívá opakovaně, získané peníze se mu sčítají a svými nákupy si tak může naspořit zajímavé částky! Každý uživatel může ušetřit ještě víc a získat bonus v hodnotě 100 Kč, pokud doporučí portál Alvarado ostatním a doporučená osoba se zaregistruje jako uživatel. Přesné podmínky věrnostního programu najdete na webové stránce portálu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..