I přes několik kilo navíc může být každá žena krásná a díky chytrému spodnímu prádlu tak může docílit i pevnější postavy do svého vysněného oblečení. Nenosí ho jen naše babičky a matky, v dnešní době už není žádná ostuda pořídit si stahovací spodní prádlo. Toto prádlo dokáže opravdu zázraky; zakryje nedostatky, stáhne objem a zároveň i dobře vypadá.

Stahovací kalhotky si můžete vybrat buď s, nebo bez zvýšeného pasu. Kalhotky bez zvýšeného pasu si lze vzít i pod velice tenké oblečení. Mají dokonalé vypracování a velmi jemné zakončení a tím zaručují nositelkám nejvyšší možné pohodlí. Naopak kalhotky, které zvýšený pas mají, umožňují optické zeštíhlení pasu a obléci si přiléhavé oblečení pro vás již nebude noční můrou.

Dámské stahovací prádlo - dámský stahovací korzet dámský stahovací korzet

Dále můžete sáhnout i po stahujících bermudách, které vám však budou sahat až pod prsa. Avšak tyto bermudy mají anticelulitidní účinky a dokážou tak zeštíhlit celé tělo, zrychlují metabolismus všech buněk v těle a napomáhají ke zlepšení krevního oběhu. Bermudy pod prsy drží pomocí dvou silikonových pásků, takže se nemusíte obávat, že by vám na těle nedržely.

kouzelné stahovací kalhotky stahovací dámské kalhotky

Kousek, který ve svém šatníku jistě také oceníte, jsou stahující tanga a tuba. Tanga jsou díky svému střihu prakticky neviditelná a prostřednictvím zvýšeného pasu, nádenně vymodelují pas nositelky a zároveň zakryjí i její problematické partie v okolí bříška. Tuba napomáhá tvarování postavy od prsou až k hýždím, vhodná je zejména pro přiléhavé společenské šaty a obtáhlé oblečení.

[ad#moda]