Krása a zdraví

Jak být díky józe krásná a sexy

Jóga vám pomůže být vyrovnanější – a to nejenom fyzicky, ale i psychicky. Naučíte se prodýchávat i ty nejhorší stresy. Najdete v sobě vnitřní klid, díky kterému vás nic nerozhází. Pravidelné cvičení u jógy je klíčové, protože pohyb je pro lidské tělo přirozený a jóga nám pomůže intenzivně protáhnout celé tělo. A zbavit ho napětí a mnohdy i bolestí.

Jak být krásná díky józe

Vezměte si příklad z takové Equinox (viz video) – yóga vám pomůže vyrýsovat svaly, získat nepřekonatelnou rovnováhu a získat sebevědomí. Však když dokážete to, co ona, tak musíte být nebetyčně na sebe hrdé a silné.

Díky množství stylů si ten „svůj“, které s vámi nejvíce rezonuje, najdete i vy. Začněte klidně zvolna s odpočinkovými a relaxační druhy jógy a propracujte se postupně i k těm fyzicky velmi náročným.

Server Spojujenasjoga.cz vybral přímo pro vás 3 kurzy hatha jógy, které stojí navštívit. Můžete se u nich v článku inspirovat a získat svou novou orientální lásku – jógu.

Proč zrovna jóga?

Díky cvičení jógy perfektně uvolníte zkrácené svaly a posílíte ty ochablé. Efektivnější cvičení spojené s určitou spirituální stránkou a poznávání vlastního těla a jeho reakcí těžko najdete. Jóga má za sebou tisíce let vývoje, takže je prověřená milióny jogínů.

Tradiční styly:

  • Hatha,
  • Aštanga,
  • Vyniása.

Nové odvozené:

  • Hot,
  • Aero,
  • Power,
  • Bikram,
  • Dance.

Zapomeňte na módní Zumbu a TRX – klid a vysoustružené tělo získáte i bez přehnaného pocení ve velkých posilovnách. A začnete mu i více rozumět. Dobrý tipem pro začátek může být Dům jógy na Andělu s 4 základními kurzy, které jsou určené pro zelenáče, mezi které patřím i já. Potkáme se spolu na některé z lekcí?

Chcete být neustále v obraze a objevovat nové způsoby nazírání na jógu? Sledujte magazín Spojujenásjóga.cz, který vytvářejí milovníci jógy už pěknou řádku měsíců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..