Krása a zdraví

Hromadné slevy – jednoduše a přehledně

dívčí look To, že hromadné slevy ovládají v současnosti svět, není pochyb. Je tomu tak v zahraničí i u nás. Dokonce se nabízejí slevy z mnoha českých měst (Praha, Brno, Hradec Králové, Pardubice a další). Každý kdo chce ušetřit a dostat se za mrzký peníz ke kvalitním službám a výrobkům sleduje hromadné slevy.

Jenže kdo má sledovat tolik nabídek hromadných slev, když se objevují na tolika slevových webech (cca 100 slevových webů)? Řešení je jednoduché – využívat služeb tzv. slevových agregátorů. Ty agregují nabídky z mnoha webů a soustřeďují tak slevy na jednom místě. U agregátorů je ale problém, že jich v poslední době vyrostlo jako hub po dešti. Že se ptáte, který z nich je dobrý?

Jaký slevový agregátor?

Nezkoušela jsem všechny, ale do oka mi padl Slevydnes.cz. Rozhodně mě potěšila jeho přehlednost. (Proč bych se taky měla ztrácet na nějakém webu a přitom ho plně využívat?.) Jako velkou výhodu vidím množství nabídek (v době psaní článku: Praha 283, Brno 75, Ostrava 35, Plzeň 25). Nemusím tak útrpně čekat na každou další nabídku a můžu si vybrat z široké palety.

Jednoduchý výběr slev

Stejně tak se nemusím omezovat pouze na nabídky z hlavního města (logicky jich je tam nejvíc). Stačí si vybrat město z nabídky a můžu si jednoduše prohlížet slevy z mého města. Musím však podotknout, že velký výběr platí pouze ve větších městech – do malých měst se trend hromadného nakupování ještě nedostal.

Kdyby agregátor Slevydnes.cz nabízel pouze tyto služby, tak bych ho popsala jako zdařilý. Jenže on registrovaným členům zasílá pravidelně výběr těch nejlepších slev, které se k vám dostanou také přes Facebook – tedy „útok“ na všech frontách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..