1171223_blue_flowerGelové nehty jsou krásné, upravené, divoké, ale často taky velice drahé, nehledě na to, že jsou i zdraví nehtů škodlivé. Podle průzkumu, který se prováděl mezi muži ve věku 17 až 50 let, by měla být žena přirozená.

Jemné upravené nehty, se světlými odstíny barev nebo francouzská manikúra, jsou podle nezávislého výzkumu nejpřitažlivější.Tak je to i s líčením. Žena, dívka, která se jemně líčí, zaujme muže více než přemalované kreatury. Jsou také vidět pravé kontury obličeje a rysy.

Jestliže si jednou s gelovými nehty něco začnete, budete bolestivě přestávat. Rozhodnutí o gelových nehtech zvažte. Mohu čerpat z vlastních zkušeností, jestliže Vám povím, že to opravdu sakra bolí. Nehty pod těmi gelovými nemohou dýchat, a když je sundáte, tak každý náraz je intenzivní, štěpí se, a trvá až 12 měsíců, než začnou růst zdravější.

„Pravdy“ o tom, že pod gelovými nehty, rostou nové a zdravé, jsou opravdu nesmysly! Představte si to asi tak, že si na kousek kůže připevníte plastovou destičku, pod kterou vaši pokožka nebude moci dýchat, jak myslíte, že Vaše kůže dopadne?

Největší nesmysl je dělat si gelové nehty doma. Je to nezdravé a nehygienické. Kosmetické salóny nejsou nejlevnější , ale budete mít jistotu, že svou práci s Vašimi nehty dělá odborník. Je to spousta úprav, které si doma samy udělat nemůžete. Jako například potahování, broušení, zarovnávání.

Ruce jsou vizitkou, na kterou se muži dívají stejně jako na Váš celkový vzhled (ke kterému ruce-nehty patří), vlasy, vůně a oči. Dámy, nemusíte ze sebe dělat šelmy. Gelové nehty jsou jistě krásné, a když se pro ně rozhodnete, poraďte se s odborníkem. Je to závazek na celý život.

Pro ty co Vás toto neodradilo, bude pokračování „mini seriálu“ o gelových nehtech.

[ad#krasa]