Zdravý pohyb je základem. Nestačí jíst pestrou stravu v přiměřených dávkách. Bez vhodného pohybu se vám nikdy nepodaří zhubnout či nabrat svalovou hmotu. Zapomeňte na „magické bobule“, které budete brát několikrát denně, a prý dle reklamy vám vyrostou svaly.Dejte si pořádně do těla v posilovně a pravidelně v tom pokračujte pod dohledem trenéra a výsledek se dostaví. Pánové jistě ocení pěknou muskulaturu, slečny zase shozená kola.

Pohybu není nikdy dost, takže mám pro vás další tip na rozpohybování – fitness Praha. Potěšil mě především přístup trenérů, kteří mi poradili se vhodným strojem – nejsem sice začátečník, ale některé typy jsem potřebovala vysvětlit (nejsem totiž moc technický typ).

Trénink proběhl nakonec celkem klidně a dostala jsem pár tipů pro domácí cviky na zlepšení svalového korzetu – přes prázdniny jsem trochu polevila při posilování této partie.

Trenéři vám samozřejmě poradí, jaké cviky jsou vhodné na nabývání svalové hmoty, či ztrácení přebytečných kilogramů. Pro náročnější uživatele jsou připraveni odborníci, kteří vám pomohou s vypracováním tréninkových a dietních plánů.

Posilovna Praha má na veliké ploše 400 metr čtverečných množství posilovacích strojů značky Grün Sport. Pro zlepšení celkového stavu v kardio zóně najdete 5 stacionárních kol, pás na běhání, trenažér na veslování, stoper a další přístroje.

Samozřejmostí jsou posilovací stroje, kterými zapracujete na všech partiích. Zátěž je možné regulovat klasicky pomocí závaží („cihliček“ či „kotoučů“).

Chcete vědět kde najdete fitness centrum v Praze? Všechny potřebné informace najdete na webových stránkách fitness centra Kentoya – www.kentoyafitness.cz. Pokud se na prostory chcete podívat přes internet, určitě využijte virtuální prohlídky a rozsáhlé fotogalerie!