Po pár dnech, kdy jsem se venku klepala jako ratlík, jsem usoudila, že je léto nenávratně pryč. Snad nás čeká ještě hezké babí léto, které si s rodinou užijeme. Každý by se určitě ještě rád ohřál na sluníčku, zvlášť když už chladné dny převládají nad těmi teplými.

Ale abychom sluníčku nekřivdili, je pravda, že jsme si letos užili tepla, až to kolikrát bylo nepříjemné. Kdo by se také rád koupal ve vlastním potu, že? Pařáky se daly vydržet u vody s osvěžujícím pitím. Samozřejmostí byl opalovací krém…

Ale přemýšlely jste milé dámy o tom, že by nebylo od věci dopřát vašim vlasům zvýšenou péči? Vždyť vysoké teploty, klimatizace, slaná i chlorovaná voda, UV záření daly vlasům pěkně zabrat. Vaše kštice bývá v létě přesušená, vlasy mají tendenci se lámat, krepatit a třepit. A to zejména, pokud je pravidelně barvíte. Barva mění svůj odstín vlivem slunečných paprsků i koupání. Rychleji se vymývá a bledne doslova před očima. Tím pádem je musíte častěji barvit, ale to má zase za následek jejich vysušení.

Pojďme je tedy společně vrátit do formy! Je potřeba vlasům opět dodat potřebný lesk i hydrataci. Navštivte svého kadeřníka. Nebojte, žádné radikální změny nejsou na pořadu dne, úplně postačí zastřižení konečků a vlasy budou hned vypadat lépe!

Pro vlasy jsou doslova „živou vodou“ výživné masky a balzámy, které jsou základem regenerace vlasů. Dokážou totiž vlasové vlákno dokonale rekonstruovat, ovšem za předpokladu, že použijete opravdu kvalitní, účinné a nejlépe ověřené přípravky.

Takových výrobků je na trhu mnoho. Ale s volbou vlasové kosmetiky od specialisty Brazil keratin nesáhnete rozhodně vedle. Tento vlasový specialista doporučuje při každém mytí šampon BK zředit vodou (speciální ředící lahvička zaručí správný poměr 1:3), napěnit a potom opláchnout.

Co se stane, když nebudeme šampon ředit? Martina Bašusová jako technoložka společnosti upozorňuje: „Že v případě neředění šamponu mohou být vlasy těžké a efekt spíše negativní. Pak je vhodné nanést kondicionér, který vlas po umytí uzavře.“

Jednou týdně nezapomeňte vlasy hýčkat hydratační maskou na domácí použití.

Jestliže navštěvujete jednou měsíčně kadeřníka, ošetří vám vlasy přímo v profesionálním salónu. Pak jistě víte, s jakou kosmetikou váš kadeřník pracuje a zda nepoužívá například ultrazvukovou žehličku na ještě lepší zapracování masky.

Chcete se stát díky „zlatým ručičkám“ kadeřníka neodolatelná? Není nic jednoduššího, než navštívit kadeřnické a keratinové centrum studio André. Zde používají výhradně kvalitní vlasovou kosmetiku Brazil Keratin.