I během nadcházejícího podzimu bychom měli pečovat na o naše postavy. Nevím jak vy, ale já jsem léto dřela, abych měla skvělou figuru do plavek. Na podzim sice nebude tolik možností se ukazovat, ale i tak tělo nenechám zahálet.

Ke klasickému posilování/sportování (in-line/běh/kolo/plavání) je zajímavá varianta přímo v Praze. Navštívila jsem Hammer Strength jen jednou, ale stálo to za to. Rozhodně nejsem začátečník, takže mě ledascos nepřekvapí, ale jejich výběr strojů rozhodně ano.

Celý prostor posilovny mají na 400 m čtverečných a je plný strojů Hammer Strength a Life fitness. Tyto stroje jsou unikátní tím, že umožňují zároveň procvičovat obě končetiny a to s různými zátěžemi pro každou z nich. Díky tomu se umocní posilování a zlepší vaše výsledky.

Nemusíte se bát, že centrum je pouze pro profíky. Personál a trenéři jsou velmi nápomocní a poradí každému, kdo potřebuju radu ohledně tréninku či používání jednotlivých posilovacích strojů.

Pro fitness v Praze je spousta míst, kam zajít – veliký výběr různých areálů, sportovišť a posiloven. Fitness Praha – i tak by se naše stověžatá metropole nazvat – větší koncentraci míst pro fitness byste v ČR těžko hledali.

Pro odpočinek po tréninku můžete využít blízký bar s kavárnou – doporučím vám šálek kávy  Tonino Lamborghini – opravdu za to stojí!

Potěšil mě venkovní trénink – vypadnete tak na chvíli z klasické posilovny a dáte si do těla na čerstvém vzduchu pod dohledem trenérů. Trénink venku efektivně kombinuje prvky funkčního tréninku, crossfit a bootcamp cvičení. Venkovní trénink je samozřejmě jen v teplých měsících – takže dle počasí se jedná o jaro/léto/podzim. Ale myšlenka tréninku v zasněžené Praze není vůbec špatná:D

Více informací o celém fitness centru v Praze najdete na webové stránce www.hammerstrength.cz.