Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Co o vás prozradí váš zadeček?

11 prosince 2014 Jeden komentář

tvar zadečkuMužům je úplně jedno, jestli máte zadeček velký, kulatý, malý nebo plochý. Bez rozdílu tvaru a velikosti Vaše pozadí přitahuje pohledy všech mužů kolem Vás. Podívejte se, jaký typ zadečku máte právě vy a jak o něho můžete pečovat.

  • Zadeček jako hruštička:poznávacím znamením nositelky tohoto zadečku je úzký pas a krásné křivky. Právě tento zadeček je považován za nejvíce sexy. Pečovat o něho můžete např. následujícím cvikem: lehněte si na záda a zkuste zvednout svoji pánev do výšky, dokud kolena a zadek neutvoří jednu souvislou linii. Poté dejte jednu nohu přes nohu druhou pánev pokládejte těsně nad podložku a zase ji zvedejte. Nejlépe se k Vám také hodí džíny, které mají nízko posazené kapsy.
  • Zadeček jako grapefruit: tento zadeček je měkký, plný a kulatý. Abyste zadeček jako grapefruit udržela ve formě, zkuste aqua-aerobic. Cvičením ve vodě zadeček nádherně zpevníte. S tímto zadečkem si můžete být jistá, že vás žádný muž nepřehlédne. A až vyrazíte na nákupy, zkuste se podívat po džínech, které jsou úzké, strečové a dole jsou mírně rozšířené.
  • Zadeček jako jablíčko: bývá pevný a své majitelce vypovídá, že je aktivní a má ve velké oblibě sport. Tento zadeček si udržíte ve formě např. joggingem nebo in-line bruslením (při těchto sportech zapojíte všechny svaly od pasu dolů). Zadečky ve tvaru jablíčka jsou pro většinu mužů neodolatelné. A také máte jednu velkou výhodu, k Vašemu zadečku se hodí úplně všechny typy džínů.
  • Zadeček jako malina: je minizadeček, někdy je také nazýván plochým zadečkem, majitelky většinou bývají sebevědomé a dravé. V poslední době je zadeček jako malina in, je modlou všem světových módních návrhářů. Nejlepší koupí jsou rourové džíny v kombinaci s maxi kabelkami. Nejlepším cvikem pro udržení toho typu zadečku ve formě je: klekněte si na všechny čtyři končetiny a poté zvedněte levou nohu a pravou ruku a protáhněte je co nejvíce do dálky a poté své končetiny vyměňte.

[ad#krasa]

Podobné články:

Jeden komentář »

  • Danky říká:

    Ať dělám co dělám nevím kám se mam zařadit :D

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.