Jistě jste nepřehlédli soutěž (více na Vyhrajte 3 luxusní krémy na celulitidu ACTIVE PPC v hodnotě 2970 Kč), která v těchto dnech probíhá na našem webu. Sponzorem je projekt Activeppc.cz, který nabízí hubnoucí krém s účinnou složkou PPC.

Pojďme se na ně podívat trochu blíže, ať jste ještě více navnadění a chcete se zúčastnit soutěže o výrobky v ceně 2970 Kč.

Původem krému PPC je  Jižní Korea, kde byl vyvinut a také testován. Účinek krému byl potvrzen KDFA (Korean Food and Drug Administration – Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) pomocí klinických studií.

Podstatný účinek na tukové podkoží má kombinace látek nazvaných PPC, jehož hlavní složkami jsou Fosfatidylcholin, L-karnitin, Deoxycholát sodný a kofein. Společné působení těchto látek má za následek redukci tukových polštářků v podkoží a následné vypnutí kůže díky vysokému obsahu kolagenu.

Nano-částice jednotlivých látek jsou doplněné ještě o přírodní silice – v složení najdeme přesličku, břečťan, výtažky z pomela a zeleného čaje a další přírodní složky.

Jedna 100 gramová tuba vydrží přibližně na 2 a půl měsíce používání. Tuky jsou rozbourávány nejenom díky kombinaci účinných látek, ale také díky teplu, které v podkoží se uvolňuje při působení krému. Pocit tepla po chvíli ale odezní.

Účinná látka PPC je dodávána do kosmetických salónů pro profesionální hubnoucí kůry využívající injektáže daných látek do podkoží. Jak jistě uznáte, tak mnohem příjemnější (jak cenově, tak z hlediska pohodlí) je vhodnější používat krém, který si můžete v pohodlí domova natřít na problematické partie a nemusíte nikam chodit.

Chcete získat více informací o daném přípravku na hubnutí? Podívejte se na Activeppc.cz.