Krása a zdraví

Bezbolestná liposukce – aneb jak bezbolestně zhubnout

slunečné odpoledneTrápí vás nadbytečná kila, ani pravidelné cvičení nepomáhá a také vás napadlo vyzkoušení liposukce, ale bojíte se bolesti? Ani to již není žádný problém, moderní medicína nám už nabízí i liposukci bezbolestnou. Existuje mnoho metod, které nám pomohou vytvarovat postavu a navíc napomáhají k odstranění celulitidy a nadbytečných kilogramů.

Celý zákrok probíhá neinvazivně (bez narušení pokožky). Zařízení, které se k následujícímu zákroku používá, pracuje na základě radiofrekvenční a ultrazvukové energie. Působící energie rozrušuje a uvolňuje tukové buňky. Masírování radiofrekvenčními přístroji nebolí, naopak se vždy jedná o velice příjemnou masáž.
První výsledky jsou měřitelné a viditelné již po druhém ležení.

A jak to probíhá v praxi?
V přední řadě jsou náležité partie namazány gelem, který napomáhá tomu, že je pokožka při proceduře chráněna zvýšené teplotě. Délka zákroku je různá, záleží na velikosti plochy, kterou si přejete ošetřit, ale maximální doba je okolo 30 minut u jedné partie. Po dobu celého zákroku vám terapeut přejíždí hlavicí přístroje po místech, které jste si přála ošetřit.

Kůže se během procedury zahřívá a její teplota je po celou dobu měřena laserovým teploměrem (většinou se teplota vyšplhá na 40 maximálně na 42 stupňů). Pamatujme si, že účinek se rozhodně nezvýší tím, že se zvýší teplota. Po první návštěvě bude ošetřená kůže vyhlazená, ale velice důležitá je trpělivost. Tuk odchází z těla postupně prostřednictvím jater, lymfatického systému a krevního řečiště, proto je rozestup mezi jednotlivou kůrou doporučován 2týdenní.

Někdy se na ošetřených místech objeví červené flíčky. Rozhodně není důvod k obavám, skvrnky nejdéle za několik hodin po zákroku vymizí. Místa, která si necháte ošetřit bezbolestnou liposukcí je dobré mazat a pravidelně masírovat, urychlíte tím účinky celé procedury. Po každém ošetřování  radiofrekvenčními přístroji je dobré použít masážní přístroj, který mají většinou na každém pracovišti provádějící bezbolestnou liposukci k dispozici.

Podporujete tím účinky kúry a navíc i nadále odbouráváte tuk, podporujete správnou funkci lymfatického systému, detoxikujete organismus, napomáháte zlepšení metabolismu.
Dobrým střediskem pro bezbolestnou liposukci je například wellness studio Belle Senso (navštivte www.bellesenso.cz), které tyto služby nabízí v přijatelné cenové relaci a výsledky jsou opravdu kvalitní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..