Asi tak před rokem mne okouzlil velice zajímavý trend v oblasti vlasové módy, a to jest krátké mikádo. Dlouho jsem se nerozmýšlela, objednala se ke kadeřnici a ze svých dlouhých vlasů mi po hodině zbyl pár centimetrů krátký účes. Líbilo se mi, jak vypadám a prvních pár týdnů byla i úprava velice jednoduchá, ale po dvou měsících jsem zjistila, že pokud si budu chtít mikádo udržovat, budu muset kadeřnici navštěvovat daleko častěji, než tomu bylo doposavad.

Začala škola a já jsem neměla už ráno tolik času a nejraději bych vlasy stáhla do culíku a utíkala do školy, jenže to teď našlo.

Když jsem vídala na ulicích slečny s dlouhými vlasy, začala jsem jim tiše závidět, říkala jsem si, že bude trvat alespoň dva roky, než mi vlasy znovu narostou.

Pak ale moje spolužačka, která nosila podobný účes jako já, přišla ze dne na den s vlasy dlouhými. Byla jsem překvapená, nebylo vůbec poznat, že by měla příčesek. O přestávce jsem za ní zašla a ona mi prozradila, že si přes internet objednala příčesek. Velice mě to zaujalo, proto jsem se hned po příchodu domů podívala na internetovou stránku, kterou mi kamarádka dala.

Na webové stránce www.czvlasy.cz nabízejí hned několik odstínů a velice mě překvapilo, že clip in vlasy se dají barvit, žehlit, kulmovat a mýt jako normální vlasy. Nejtěžším úkolem bylo si vybrat barvu, fotky mohou zkreslovat a sama jsem si nebyla úplně jistá, ale napsala jsem panu majiteli, zaslala mu svoji fotku a společně jsme vybrali odstín, který se k mým vlasům bude nejvíce hodit.

Pokud i tak nebude odstín dle vašich představ, není žádný problém příčesek vyměnit za jiný. Vlasy na sponkách se dají koupit i v celé sadě, což vám ušetří podstatnou část nákladů.

Webová stránky cz.vlasy.cz je přehledně zpracovaná a naleznete zde všechny potřebné informace týkající se clip-in příčesků. Potěšilo mě, že při nákupu nad 2.500,- je poštovné zdarma a společnost má kamennou prodejnu v Praze, kde je možné všechny produkty vyzkoušet. S příčeskem jsem velice spokojená, proto jej mohu jen doporučit!