S Novým rokem přichází vlasový specialista www.brazilkeratin.cz na trh s novými přípravky z přírodní medicíny. Pojďte se s novinkami seznámit…

Bylinu Eclipta Alba ukrývá Ayurvedic Eclipta Alba balm – kondicionér. V Ajurvédské medicíně je tato bylina nazývaná jako vládkyně vlasů. Díky jejím účinkům vlasy omládnou a šedinám navrací původní barvu. Zároveň bezpečnou přírodní léčbou zpomaluje vypadávání vlasů a urychluje jejich růst. Balzám Eclipta Alba s vysokou úrovní přírodních látek jemně pečuje o vaše vlasy a zklidňuje pokožku hlavy. Jistě také oceníte, že kondicionér je vyroben v BIO formulaci, neobsahuje silikony, etoxyláty ani parabeny.

Ayurvedic Eclipta Alba šampon opět nabízí „zázračné“ účinky byliny Eclipta Alba. Obsahuje vysoký obsah přírodních látek pečující velmi šetrně o všechny druhy vlasů. Přitom také zklidňuje vlasovou pokožku hlavy. Tento výrobek neobsahuje sulfáty, parabeny, pesticidy a jiné zatěžující látky.

Bylina Eclipta Alba i v Lotion Eclipta Alba – sprej účinkuje opět na vlasový folikul, stimuluje růstovou fázi a podporuje výživu vlasového folikulu. Stačí sprej v potřebném množství nastříkat na vlasy a důkladně vmasírovat nejen do kštice, ale i do vlasové pokožky. Neoplachuje se. S tímto přírodním produktem bez parfemace si můžete udělat i zábal na suché vlasy. Stačí přípravek nastříkat a důkladně vmasírovat do vlasů a pokožky. Pod igelitovým sáčkem nechat působit 30 minut a nakonec umýt šamponem Eclipta Alba.

Všechny tyto vlasové přípravky s bylinou Eclipta Alba můžete užívat pravidelně. Neváhejte a udělejte radost své kštici!