Krása a zdraví

4 jednoduché tipy, jak se dá vydržet bez mytí vlasů

842730_eyeChodíte do školy a nechce se Vám každý den či obden mít hlava? Nevadí! V tomto článku naleznete, jak se dá bez mytí vlasů přežít až 4 dny. Pokud ale trpíte nadměrným maštěním vlasů, nezbývá Vám nic jiného, než vlasy mýt častěji.

Je pondělí ráno a právě jste si umyla své vlasy. Nechte je přirozeně uschnout, popřípadě se vyfénujte fénem a upravte tak, jak máte ráda. Tento den nechte své vlasy rozpuštěné a nepoužívejte lak na vlasy. Lak totiž vlasy zatěžuje a vede k rychlejšímu maštění vlasů.

V úterý už vaše vlasy ztrácejí na objemu, proto je rozčešte a nad ušima stáhněte sponkami. I přesto, že už nejsou takové jako první den, budou Vaše vlasy v tomto účesu vypadat velmi upraveně.

Ve středu si zase můžete pomoci pinetkami nebo sponkami a vlasy stáhněte nad ušima. Můžete také vyzkoušet vytvoření falešného culíku. Přední vlasy stáhnete dozadu gumičkou a navrchu hlavy uděláte malý culík. Pokud jste majitelkou ofiny, zčešte ji dopředu a upravte ji pomocí laku na vlasy.

Myslíte, že byste už ve čtvrtek bez umytí vlasů nevyšla z domu? Jste na omylu. Stáhněte své vlasy do drdolu, který může být vysoko vyčesaný nebo ležérní v půlce hlavy anebo naopak posazený těsně nad krkem. Vytvoření drdolu půjde velice snadno, protože Vaše vlasy nebudou vůbec klouzat a po celý den budou skvěle držet. Nakonec můžete Váš účes nepatrně zafixovat lakem na vlasy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..